Tlačové technológie

Vysoká kvalita výstupov, živé a odolné farby, využitie v exteriéri a interiéri, mimoriadna rýchlosť, vysoká mechanická odolnosť.

A navyše naše výrobné procesy spĺňajú atribúty spoločensky zodpovednej firmy.
Napredovanie je kľúčom nášho úspechu

Durst RHO

320 R

Roll tu roll digitálna UV tlačová technológia s tlačovou šírkou 320 cm, vhodná na potlač papieru, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri s fantastickým farebným podaním.

Durst RHO

700

Nová generácia UV flatbed digitálnych tlačiarní s priamou potlačou doskových materiálov ako plast, vinyl, kartón, lepenka, sklo, kov, drevo a neštandardné materiály z role, do šírky 205 cm a hrúbky 4 cm. Finálne produkty sa uplatnenia vo výstavníctve a architektúre.

Durst RHO

750 S

Flatbed digitálna UV tlačová technológia s tlačovou šírkou 205 cm a možnosťou potlače materiálov do hrúbky 40 mm vhodná na potlač doskových materiálov ako lepenky, kappa dosiek, PVC a PP dosiek, kompozitných hliníkových dosiek, skla, akrylátov a dreva. Nespornou výhodou je možnosť tlače bielou farbou.

HP SCITEX XL JET

1500 5 m

Veľkoplošná solventná digitálna tlačiareň s tlačovou šírkou 500 cm, vhodná na potlač papiera, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri s možnosťou obojstrannej potlače. Tlačová šírka 5 m ju predurčuje na tie najväčšie realizácie plachiet a meschov.

HP SCITEX XL JET

1500 3,2 m

Veľkoplošná solventná digitálna tlačiareň s tlačovou šírkou 320 cm, vhodná na potlač papiera, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri s možnosťou obojstrannej potlače.

HP SCITEX XL

1200 3,2 m

Veľkoplošná solventná digitálna tlačiareň s tlačovou šírkou 320 cm, vhodná na potlač papieru, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri.

HP LATEX

360

Digitálna tlačiareň vhodná na tie najnáročnejšie realizácie. Vysoké rozlíšenie, oderuvzdornosť a bezzápachovosť ju predurčujú na realizácie prevažne do interiéru. Pri tlačovej šírke 160 cm a 6-farebnom prevedení spolu s Primerom je ideálna na potlač rôznych papierov, fólií, backlight filmov, canvasov a iných textílií.

HP LATEX

570 Printer

Mimoriadna kvalita digitálnej latexovej tlačiarne novej generácie je pri svojej rýchlosti tlače až 91m2/h a kvalitou tlače až 1200 dpi jednotkou na trhu. Široká škála potlačiteľných materiálov uspokojí aj najnáročnejších klientov.
Práve preto sme náš „tlačový park“ posilnili o ďalšiu HP LATEX 570 Printer.

EPSON SureColor

S80610

Táto kreatívna 10-farebná signage tlačiareň zahŕňa metalický, biely, oranžový a červený atrament. Je tak optimalizovaná na vytváranie vysokokvalitnej, výnimočne jasnej signmakingovej tlače a špičkovej grafiky vďaka atramentom UltraChrome GS3. „Precision Dot“ režim vysoko presného umiestnenia tlačových bodov, zlepšuje tlač na rôzne podklady vrátane transparentnej fólie, vinylu, plátna a fotopapieru. Môžete vytvárať aj celý rad profesionálnych a špeciálnych reklamných materiálov pre plagáty, tapety, potlače na autá a systémy POS.

KONICA MINOLTA

BIZHUB PRESS C1085

Maloformátová digitálna tlačiareň suplujúca nízko nákladový ofsetový stroj vie vždy zaujať svojou produktivitou, kvalitou a stabilitou farebného podania vo formáte A3++ ( 45×32 cm ). Vhodná pre potlač papieru od gramáže 80 do 400g/m2 s možnosťou potláčať papierové a PP samolepky, statické fólie a filmy.

GRAPHTEC

FC 8000-130

Rezací ploter s vysokou presnosťou rezu vhodný pre spracovanie interiérových ako aj exteriérových fólií.

KONGSBERG

XL 24

Multifunkčný digitálny rezací stôl, umožňuje s dokonalou presnosťou bigovať, rezať a frézovať rôzne materiály do ľubovoľných tvarov. Poradí si s lepenkou, kartónom, PVC a PPmateriálom, kompozitnou hliníkovou doskou, laminátom, drevom.

Vysokofrekvenčná zváračka Fiab

HF AB

Svetový líder v oblasti finalizácie veľkoplošnej tlače na princípe „vysokofrekvenčného zvárania“. Pracovný stôl má dĺžku až 12m, čo zaručuje dokonalé napnutie zváraného materiálu. Vysoká pevnosť zvarov garantuje mechanickú odolnosť finalizovaných bannerov či meshov a dovoľuje nám realizovať tie najväčšie projekty.