Tlačové technológie

Vysoká kvalita výstupov, živé a odolné farby, využitie v exteriéri a interiéri, mimoriadna rýchlosť, vysoká mechanická odolnosť.

A navyše naše výrobné procesy spĺňajú atribúty spoločensky zodpovednej firmy.
Napredovanie je kľúčom nášho úspechu

Durst RHO

320 R

Roll tu roll digitálna UV tlačová technológia s tlačovou šírkou 320 cm, vhodná na potlač papieru, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri s fantastickým farebným podaním.

Durst RHO

700

Nová generácia UV flatbed digitálnych tlačiarní s priamou potlačou doskových materiálov ako plast, vinyl, kartón, lepenka, sklo, kov, drevo a neštandardné materiály z role, do šírky 205 cm a hrúbky 4 cm. Finálne produkty sa uplatnenia vo výstavníctve a architektúre.

Durst RHO

750 S

Flatbed digitálna UV tlačová technológia s tlačovou šírkou 205 cm a možnosťou potlače materiálov do hrúbky 40 mm vhodná na potlač doskových materiálov ako lepenky, kappa dosiek, PVC a PP dosiek, kompozitných hliníkových dosiek, skla, akrylátov a dreva. Nespornou výhodou je možnosť tlače bielou farbou.

HP SCITEX XL JET

1500 5 m

Veľkoplošná solventná digitálna tlačiareň s tlačovou šírkou 500 cm, vhodná na potlač papiera, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri s možnosťou obojstrannej potlače. Tlačová šírka 5 m ju predurčuje na tie najväčšie realizácie plachiet a meschov.

HP SCITEX XL JET

1500 3,2 m

Veľkoplošná solventná digitálna tlačiareň s tlačovou šírkou 320 cm, vhodná na potlač papiera, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri s možnosťou obojstrannej potlače.

HP SCITEX XL

1200 3,2 m

Veľkoplošná solventná digitálna tlačiareň s tlačovou šírkou 320 cm, vhodná na potlač papieru, fólií, banneru, meshu a textílií vhodných pre použitie v interiéri ako aj exteriéri.

HP LATEX

360

Digitálna tlačiareň vhodná na tie najnáročnejšie realizácie. Vysoké rozlíšenie, oderuvzdornosť a bezzápachovosť ju predurčujú na realizácie prevažne do interiéru. Pri tlačovej šírke 160 cm a 6-farebnom prevedení spolu s Primerom je ideálna na potlač rôznych papierov, fólií, backlight filmov, canvasov a iných textílií.

HP LATEX

570 Printer

Mimoriadna kvalita digitálnej latexovej tlačiarne novej generácie je pri svojej rýchlosti tlače až 91m2/h a kvalitou tlače až 1200 dpi jednotkou na trhu. Široká škála potlačiteľných materiálov uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

KONICA MINOLTA

BIZHUB PRESS C1085

Maloformátová digitálna tlačiareň suplujúca nízko nákladový ofsetový stroj vie vždy zaujať svojou produktivitou, kvalitou a stabilitou farebného podania vo formáte A3++ ( 45×32 cm ). Vhodná pre potlač papieru od gramáže 80 do 400g/m2 s možnosťou potláčať papierové a PP samolepky, statické fólie a filmy.

GRAPHTEC

FC 8000-130

Rezací ploter s vysokou presnosťou rezu vhodný pre spracovanie interiérových ako aj exteriérových fólií.

KONGSBERG

XL 24

Multifunkčný digitálny rezací stôl, umožňuje s dokonalou presnosťou bigovať, rezať a frézovať rôzne materiály do ľubovoľných tvarov. Poradí si s lepenkou, kartónom, PVC a PPmateriálom, kompozitnou hliníkovou doskou, laminátom, drevom.

Vysokofrekvenčná zváračka Fiab

HF AB

Svetový líder v oblasti finalizácie veľkoplošnej tlače na princípe „vysokofrekvenčného zvárania“. Pracovný stôl má dĺžku až 12m, čo zaručuje dokonalé napnutie zváraného materiálu. Vysoká pevnosť zvarov garantuje mechanickú odolnosť finalizovaných bannerov či meshov a dovoľuje nám realizovať tie najväčšie projekty.